Tematami szkoleń są często schematy postępowania, krótkie zagadnienia, przypomnienie najważniejszych elementów i kluczowych haseł. Zwykle to są krótkie formy szkoleniowe trwające od 1 do 3 minut. Ich prezentacja bywa kłopotliwa szczególnie, jeśli zależy nam na tym, aby materiał pozostał zapamiętany i po prostu nie był nudny w swojej formie. Rozważając ten problem i bazując na naszych doświadczeniach wprowadziliśmy ofertę tworzenia „Dynamicznych prezentacji szkoleniowych dedykowanych do e-learningu”.

Przykuć uwagę – to klucz do zapamiętania tego co chcesz przekazać. Według raportu Associated Press Reported z roku na rok masz coraz mniej czasu aby zrobić to skutecznie. Dynamiczna animacja to idealne medium, którym uwagę przykuwa się wyjątkowo łatwo.

Jeden obraz wart jest więcej niż 1000 słów, jak mawia przysłowie. Jeśli obraz ten jest dodatkowo dynamiczną animacją lub prezentacją, wart jest więcej niż 1000 słów. Niezależnie czy będzie to cześć szkolenia, czy samodzielna forma edukacyjna lub prezentacyjna - zapewniamy, że będzie skuteczna i atrakcyjna.
Zespół WeLearning

Przykład dynamicznej animacji