Jesteśmy ekspertami w dziedzinie produkcji szkoleń e-learningowych. Tworząc produkcje gotowe nie mamy takiego komfortu jak przy realizacji szkoleń dedykowanych. Wiele elementów musimy przygotować tak, aby były możliwie uniwersalne i ciekawe dla szerokiego grona odbiorców. Pomaga nam w tym wiedza o tym jak ludzie się uczą, co ich motywuje, co lubią w nauczaniu oraz jak uczyć się nie lubią.

W szkoleniach gotowych WeLearning znajdziesz wszystko, co można znaleźć w naszych projektach dedykowanych:

- kreatywne rozwiązania,
- treści napisane w całości z myślą o e-learningu,
- ciekawe pomysły,
- humor,
- najlepsza oprawa graficzna,
- setki interakcji.

Najlepsze treści w bardzo dobrej cenie

Poznaj nasze gotowe produkcje, a następnie skontaktuj się z nami i zamów jedną z kilku licencji:

Licencja czasowa bez limitu ilości użytkowników

Licencja czasowa per user

Licencja wieczysta bez limitu ilości użytkowników

Realizuj szkolenia na komputerze, laptopie lub tablecie.

Uruchom je na swojej platformie e-learningowej lub skorzystaj z naszych rozwiązań. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Nasze produkcje

Szkolenia wymagane prawem

To, że coś jest wymagane nie oznacza, że musi być nudne.

BHP dla pracowników administracyjno-biurowych oraz kierujących zespołem.
Wejdź na stronę i dowiedz się więcej:
bhp.welearning.pl
Szkolenie IDD
Gotowe szkolenia spełniające wymagania ustawy o dystrybucji ubezpieczeń IDD. Jeśli interesują Cię te zagadnienia zapraszamy na stronę produktu:
szkolenieidd.pl
Akademia pracownika

Szkolenia, które powinien przejść każdy pracownik w Twojej organizacji.

W 2019 r. weszła w życie ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK), realizowana w ramach Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Szkolenie e-learningowe, które przygotowaliśmy przeznaczone jest dla każdego pracownika w Twojej firmie, aby wyjaśnić mu zasady, możliwości i korzyści z udziału w PPK. Przedstawiamy założenia programu, uczestników, zasady wypłaty środków, harmonogram, zarządzanie środkami oraz porównujemy PPK z innymi programami. Szkolenie w pełni interaktywne trwające ok. 30 minut, dostępne od ręki. Pamiętaj, że można również je dostosować do Twojej organizacji.

Umiejętność rozpoznania zachowań mających znamiona mobbingu to podstawa, aby walczyć z tym zjawiskiem. W szkoleniu poznajmy historię trzech bohaterów i na ich przykładach dowiadujemy się, czym mobbing jest i jak sobie z nim radzić. Szkolenie pełne jest praktycznych porad, przykładów i dobrej wiedzy.

Dzięki szkoleniu zapoznasz się z podstawowymi zagadnieniami związanymi z zapobieganiem praniu pieniędzy. Pomoże Ci to zrozumieć istotę tego problemu i zdobyć wiedzę wymaganą przez Ustawodawcę. Nie jest to nudne szkolenie z wiedzą ustawową czy prawniczą. Doskonała grafika, ćwiczenia bawiące i uczące, historie i przykłady, wszystko to sprawia, że nasze szkolenie jest jednym z najlepszych.

Jak w dobie rozwoju nowych technologii, funkcjonujących regulacji prawnych w Polsce oraz zmian w zakresie ochrony danych osobowych wprowadzonych przez RODO zapewnić legalność przetwarzania danych osobowych?

E-szkolenie przedstawione jest w ciekawej, multimedialnej formie w postaci interaktywnego komiksu, będącej kontynuacją historii bohaterów e-szkolenia pt. „Bezpieczny Pracownik w Cyberprzestrzeni – Security Awareness.

Wiadomości e-mail stanowią ważny element komunikacji biznesowej. W szkoleniu przedstawiamy zbiór porad i zasad, które pozwolą unikać rażących błędów w profesjonalnej korespondencji służbowej. Szkolenie zawiera liczne przykłady i ćwiczenia.  Idealne jako materiał wstępny dla nowych pracowników jak i przypomnienie zasad dla doświadczonych ekspertów.

Podnieś poziom świadomości uczestników odnośnie występowania zagrożeń dla informacji w organizacji. Poprzez szkolenie zwiększamy ostrożności pracowników oraz wyjaśniamy rzeczywiste konsekwencje nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa. Na podstawie dziesiątek przykładów i atrakcyjnych, udźwiękowionych scenek wprowadzamy uczestnika w świat cyberbezpieczeństwa, z którym ma doczynienia każdego dnia. Szkolenie stworzone przez praktyka idealnie dopasuje się do każdej organizacji.

Szkolenie składa się z 14 lekcji. Każda jest osobnym szkoleniem (scorm), co pozwala odpowiednio dobrać zakres merytoryczny. Ciągle pracujemy nad kolejnymi lekcjami.

W szkoleniu przypominamy i utrwalamy podstawową wiedzę z zakresu komunikacji. Obalamy także mity związane z komunikacją. Wiedzę uzupełniliśmy o liczne przykłady i ciekawostki, a całość zaprezentowaliśmy w sposób zabawny, interaktywny i atrakcyjny. Szkolenie udźwiękowione głosem lektora.

Konflikty na każdym szczeblu, te duże i te małe negatywnie wpływają na ludzi i w konsekwencji na całą organizację. W naszej produkcji wskazujemy na przyczyny powstawania konfliktu oraz przedstawiamy sposoby i techniki na ich rozwiązanie. Szkolenie pełne jest konkretnych przykładów, przyczyn i sposobów radzenia sobie z sytuacją konfliktową. Naszym zdaniem powinien je przejść każdy pracownik. Szkolenie udźwiękowione głosem lektora.

Przedstawiamy w merytoryczny i zabawny sposób informacje na temat autoprezentacji podczas wystąpień. Szkolenie pełne jest przykładów, porad, humoru i inspiracji. Kierowane do każdego pracownika, ponieważ wiedza w nim zgromadzona pomoże zarówno w wystąpieniach publicznych jak i w wystąpieniu przed zespołem z nową inicjatywą. Szkolenie podzielone zostało na moduły, które można przejść niezależnie wybierając obszar, który chcemy realizować. Szkolenie udźwiękowione głosem lektora.

Negocjacje definiuje się, jako jeden ze sposobów rozwiązywania sytuacji konfliktowych. W szkoleniu poznajemy najpopularniejsze techniki negocjacyjne, które pomogą osiągnąć zamierzone cele nie tylko w codziennej pracy, ale również w życiu prywatnym. Każda z technik jest omówiona oraz poparta przykładami.

W szkoleniu zapoznajemy się z najpopularniejszymi typami “trudnych” Klientów. Uczestnik dowiaduje się również, co może ich sprowokować do sytuacji konfliktowej oraz jak sobie z nimi radzić. Szkolenie oparte o uniwersalne scenki, pytania i odpowiedzi.

Poznaj skondensowaną wiedzę na temat mowy ciała i skutków jakie ona ze sobą niesie. Cele zostały zdefiniowane następująco:

  1. lepsze panowanie nad swoim zachowaniem,
  2. trafna ocena wiarygodności przekazu,
  3. umiarkowane okazywanie lub kamuflowanie emocji,
  4. zrozumienie otrzymywanych komunikatów.

Atrakcyjna forma przekazu, uniwersalny temat oraz liczne interakcje sprawiają, ze szkolenie będzie doskonale uzupełniać akademię pracownika.

Szkolenia prozdrowotne

Szkolenia, które powinien przejść każdy pracownik w Twojej organizacji.

Projekt Zdrowa Firma – wyjątkowe ćwiczenia w formie
wideolearningu dla każdego pracownika, który wykonuje pracę
w pozycji siedzącej. Zadbaj o zdrowy kręgosłup i ćwicz jak
tysiące pracowników biurowych, którzy wybrali Zdrową Firmę!

Chcesz zobaczyć gotowe szkolenia w akcji?

W Strefie Demo zobaczysz pełne produkty i wiele więcej naszych realizacji.

Szkolenia, którego szukasz nie ma na liście?

Skontaktuj się z nami i zróbmy je wspólnie.