Jesteśmy ekspertami w dziedzinie produkcji szkoleń e-learningowych. Tworząc produkcje gotowe nie mamy takiego komfortu jak przy realizacji szkoleń dedykowanych. Wiele elementów musimy przygotować tak, aby były możliwie uniwersalne i ciekawe dla szerokiego grona odbiorców. Pomaga nam w tym wiedza o tym jak ludzie się uczą, co ich motywuje, co lubią w nauczaniu oraz jak uczyć się nie lubią.

W szkoleniach gotowych WeLearning znajdziesz wszystko, co można znaleźć w naszych projektach dedykowanych:

- kreatywne rozwiązania,
- treści napisane w całości z myślą o e-learningu,
- ciekawe pomysły,
- humor,
- najlepsza oprawa graficzna,
- setki interakcji.

Najlepsze treści w bardzo dobrej cenie

Poznaj nasze gotowe produkcje, a następnie skontaktuj się z nami i zamów jedną z kilku licencji:

licencja1

Licencja czasowa bez limitu ilości użytkowników
licencja2

Licencja czasowa per user
licencja3

Licencja wieczysta bez limitu ilości użytkowników

Realizuj szkolenia na komputerze, laptopie lub tablecie.

Uruchom je na swojej platformie e-learningowej lub skorzystaj z naszych rozwiązań. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Nasze produkcje

Efektywna praca zdalna

Jeśli pracujesz zdalne lub robią to twoi pracownicy to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jako WeLearning.pl wspólnie z zespołem ZdalnyNinja.pl Przygotowaliśmy serię 19 szkoleń, w których prezentujemy tylko sprawdzone praktyki i metody na to, aby praca zespołów rozproszonych była jak najbardziej efektywna, bezstresowa i harmonijna.

Efektywna praca zdalna, zarządzanie projektami i zespołem rozproszonym
Szkolenia przygotowaliśmy w dwóch wersjach. Pierwsza z nich to szkolenie dla każdego, kto pracuje w tym trybie, niezależnie od tego jakie stanowisko dana osoba zajmuje czy jaki rodzaj pracy zdalnej świadczy. Druga cześć szkolenia dedykowana jest managerom i wszystkim osobom zarządzającym projektami czy przedsiębiorstwem.
Szkolenia wymagane prawem

To, że coś jest wymagane nie oznacza, że musi być nudne.

BHP dla pracowników administracyjno-biurowych, kierujących zespołem oraz pracowników inżynieryjno-technicznych.
Wejdź na stronę i dowiedz się więcej:
bhp.welearning.pl
Szkolenie IDD
Gotowe szkolenia spełniające wymagania ustawy o dystrybucji ubezpieczeń IDD. Jeśli interesują Cię te zagadnienia zapraszamy na stronę produktu:
szkolenieidd.pl
Szkolenie AML - Przeciwdziałanie Praniu Brudnych Pieniędzy
Gotowe szkolenia spełniające wymagania ustawy o przeciwdziałaniu prania brudnych pieniędzy. Jeśli interesują Cię te zagadnienia zapraszamy na stronę produktu:
szkolenie-aml.pl
Nowe Prawo Zamówień Publicznych
Kompletnie nowa ustawa Prawo Zamówień Publicznych nie będzie już miała żadnych tajemnic. Dowiedz się więcej o kompleksowym szkoleniu wchodząc na stronę:
nowezamowieniapubliczne.pl
Akademia Umiejętności Miękkich

Szkolenia, które powinien przejść każdy pracownik w Twojej organizacji.

Czasem trudno jest powiedzieć nie. Mamy obawy, aby nikogo nie urazić lub nie narazić się przełożonemu. Celem szkolenia jest wskazanie praw osoby asertywnej i nauczenie odpowiednich modeli zachowań i odpowiedzi. Na multimedialnych i interaktywnych ekranach zapraszamy uczestnika do akademii szkoleń miękkich, gdzie poznaje szczegółowo temat asertywności.

Szkolenie zrealizujemy w ok. 30 minut.

Program:

  • Jak zwalczać blokady, czyli co Cię powstrzymuje przez asertywnością,
  • Jak nie dać się krytyce
  • Jak wyrażać swoje zdanie, dzięki gotowym modelom zachowań asertywnych.

W szkoleniu przedstawiamy szereg porad i praktycznych technik, które pomogą w skutecznym motywowaniu siebie i innych. Przedstawiamy także kluczowe motywatory. Szkolenie w sposób interaktywny i multimedialny angażuje uczestnika do nauki i zapamiętywania. Jeśli chcesz udzielić wsparcia pracownikom i managerom na wszystkich szczeblach w skutecznym motywowaniu siebie i innych to szkolenie będzie idealne.

Czas trwania  – Ok. 40 minut. Szkolenie składa się z 27 interaktywnych, rozbudowanych ekranów.

Program:

  1. Jak motywować siebie?
  2. Jak motywować innych?
  3. Jakie istnieją motywatory w zależności od osobowości/wieku/rodzaju branży?

Udzielenie prawidłowej informacji zwrotnej może wydawać się proste. Każdy kto zmierzył się choć raz z koniecznością powiedzenie innej osobie co zrobiła dobrze lub źle wie, że bardzo łatwo w takich sytuacjach o błąd. W szkoleniu uczymy jak udzielać dobrego feedbacku, który zmotywuje do pracy, zamiast odciąć skrzydła i zablokować rozwój. Szkolenie tradycyjnie dostępne w modelu licencji rocznej, wieczystej, bez limitu uczestników lub per user.

Stres jest wokół nas. Radzimy sobie z nim na swoje sposoby. Wierzymy, że mamy go pod kontrolą, lekceważymy syndromy, które świadczą, że przejął nad nami kontrolę. W WeLearning opracowaliśmy wyjątkowe szkolenie, które pomoże zrozumieć czym tak naprawdę jest stres i jak do zdefiniować. Odpowiadamy też na pytania czemu ważne jest rozpoznawanie własnych emocji oraz reakcji swojego organizmu oraz co może wpłynąć na znacznie obniżenie poziomu stresu w Twoim codziennym życiu?

Szkolenie tradycyjnie dostępne w modelu licencji rocznej, wieczystej, bez limitu uczestników lub per user.

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego pracownika, który w swoim życiu zawodowym mierzy się z pracą w sposób zdalny. Jest tyle zasad, dobrych praktyk oraz możliwości, aby praca zdalna była efektywna. Jak często słyszymy – nie potrafię pracować w domu, nie mogę się skupić, nie mogę się zmotywować, nie wiem co robić… Szkolenie, które powstało pomoże poukładać pracę zdalną tak, aby przynosiła maksymalnie dobre efekty. Szkolenie zalecane do realizacji przez wszystkich pracowników w organizacji, także kadrę zarządzającą. Składa się z 9 pigułek wiedzy, a pełny program sprawdzisz na stronie dzialamzdalnie.pl

Szkolenie jest rozwinięciem tematyki ogólnej pracy zdalnej, skierowane do kadry zarządzającej. Znając zasady efektywnej pracy zdalnej, uczymy managerów, jak skutecznie zarządzać zespołem, jak ich motywować do pracy, jak się sprawnie komunikować na odległość, jak podtrzymywać więzi i wiele innych umiejętności przydatnych w czasie pracy na odległość. Szkolenie składa się z 6 pigułek wiedzy, a pełny program sprawdzisz na stronie dzialamzdalnie.pl.

W 2019 r. weszła w życie ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK), realizowana w ramach Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Szkolenie e-learningowe, które przygotowaliśmy przeznaczone jest dla każdego pracownika w Twojej firmie, aby wyjaśnić mu zasady, możliwości i korzyści z udziału w PPK. Przedstawiamy założenia programu, uczestników, zasady wypłaty środków, harmonogram, zarządzanie środkami oraz porównujemy PPK z innymi programami. Szkolenie w pełni interaktywne trwające ok. 30 minut, dostępne od ręki. Pamiętaj, że można również je dostosować do Twojej organizacji.

Umiejętność rozpoznania zachowań mających znamiona mobbingu to podstawa, aby walczyć z tym zjawiskiem. W szkoleniu poznajmy historię trzech bohaterów i na ich przykładach dowiadujemy się, czym mobbing jest i jak sobie z nim radzić. Szkolenie pełne jest praktycznych porad, przykładów i dobrej wiedzy.

Dzięki szkoleniu zapoznasz się z podstawowymi zagadnieniami związanymi z zapobieganiem praniu pieniędzy. Pomoże Ci to zrozumieć istotę tego problemu i zdobyć wiedzę wymaganą przez Ustawodawcę. Nie jest to nudne szkolenie z wiedzą ustawową czy prawniczą. Doskonała grafika, ćwiczenia bawiące i uczące, historie i przykłady, wszystko to sprawia, że nasze szkolenie jest jednym z najlepszych.

Jak w dobie rozwoju nowych technologii, funkcjonujących regulacji prawnych w Polsce oraz zmian w zakresie ochrony danych osobowych wprowadzonych przez RODO zapewnić legalność przetwarzania danych osobowych?

E-szkolenie przedstawione jest w ciekawej, multimedialnej formie w postaci interaktywnego komiksu, będącej kontynuacją historii bohaterów e-szkolenia pt. „Bezpieczny Pracownik w Cyberprzestrzeni – Security Awareness.

Wiadomości e-mail stanowią ważny element komunikacji biznesowej. W szkoleniu przedstawiamy zbiór porad i zasad, które pozwolą unikać rażących błędów w profesjonalnej korespondencji służbowej. Szkolenie zawiera liczne przykłady i ćwiczenia.  Idealne jako materiał wstępny dla nowych pracowników jak i przypomnienie zasad dla doświadczonych ekspertów.

Podnieś poziom świadomości uczestników odnośnie występowania zagrożeń dla informacji w organizacji. Poprzez szkolenie zwiększamy ostrożności pracowników oraz wyjaśniamy rzeczywiste konsekwencje nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa. Na podstawie dziesiątek przykładów i atrakcyjnych, udźwiękowionych scenek wprowadzamy uczestnika w świat cyberbezpieczeństwa, z którym ma doczynienia każdego dnia. Szkolenie stworzone przez praktyka idealnie dopasuje się do każdej organizacji.

Szkolenie składa się z 20 lekcji. Każda jest osobnym szkoleniem (scorm), co pozwala odpowiednio dobrać zakres merytoryczny. Ciągle pracujemy nad kolejnymi lekcjami.

W szkoleniu przypominamy i utrwalamy podstawową wiedzę z zakresu komunikacji. Obalamy także mity związane z komunikacją. Wiedzę uzupełniliśmy o liczne przykłady i ciekawostki, a całość zaprezentowaliśmy w sposób zabawny, interaktywny i atrakcyjny. Szkolenie udźwiękowione głosem lektora.

Konflikty na każdym szczeblu, te duże i te małe negatywnie wpływają na ludzi i w konsekwencji na całą organizację. W naszej produkcji wskazujemy na przyczyny powstawania konfliktu oraz przedstawiamy sposoby i techniki na ich rozwiązanie. Szkolenie pełne jest konkretnych przykładów, przyczyn i sposobów radzenia sobie z sytuacją konfliktową. Naszym zdaniem powinien je przejść każdy pracownik. Szkolenie udźwiękowione głosem lektora.

Przedstawiamy w merytoryczny i zabawny sposób informacje na temat autoprezentacji podczas wystąpień. Szkolenie pełne jest przykładów, porad, humoru i inspiracji. Kierowane do każdego pracownika, ponieważ wiedza w nim zgromadzona pomoże zarówno w wystąpieniach publicznych jak i w wystąpieniu przed zespołem z nową inicjatywą. Szkolenie podzielone zostało na moduły, które można przejść niezależnie wybierając obszar, który chcemy realizować. Szkolenie udźwiękowione głosem lektora.

Negocjacje definiuje się, jako jeden ze sposobów rozwiązywania sytuacji konfliktowych. W szkoleniu poznajemy najpopularniejsze techniki negocjacyjne, które pomogą osiągnąć zamierzone cele nie tylko w codziennej pracy, ale również w życiu prywatnym. Każda z technik jest omówiona oraz poparta przykładami.

W szkoleniu zapoznajemy się z najpopularniejszymi typami „trudnych” Klientów. Uczestnik dowiaduje się również, co może ich sprowokować do sytuacji konfliktowej oraz jak sobie z nimi radzić. Szkolenie oparte o uniwersalne scenki, pytania i odpowiedzi.

Poznaj skondensowaną wiedzę na temat mowy ciała i skutków jakie ona ze sobą niesie. Cele zostały zdefiniowane następująco:

  1. lepsze panowanie nad swoim zachowaniem,
  2. trafna ocena wiarygodności przekazu,
  3. umiarkowane okazywanie lub kamuflowanie emocji,
  4. zrozumienie otrzymywanych komunikatów.

Atrakcyjna forma przekazu, uniwersalny temat oraz liczne interakcje sprawiają, ze szkolenie będzie doskonale uzupełniać akademię pracownika.

Szkolenia prozdrowotne

Szkolenia, które powinien przejść każdy pracownik w Twojej organizacji.

Projekt Zdrowa Firma – wyjątkowe ćwiczenia w formie
wideolearningu dla każdego pracownika, który wykonuje pracę
w pozycji siedzącej. Zadbaj o zdrowy kręgosłup i ćwicz jak
tysiące pracowników biurowych, którzy wybrali Zdrową Firmę!

Chcesz zobaczyć gotowe szkolenia w akcji?

W Strefie Demo zobaczysz pełne produkty i wiele więcej naszych realizacji.

Szkolenia, którego szukasz nie ma na liście?

Skontaktuj się z nami i zróbmy je wspólnie.