Wiadomym jest, że tworzenie szkoleń e-learningowych wymaga wielu środków, umiejętności i czasu. Jeśli nie jesteś e-learningowym wyjadaczem i stworzenie atrakcyjnych szkoleń wydaje Ci się trudne, to miejsce idealne dla Ciebie. A może po prostu chcesz zaoszczędzić czas i zrealizować projekt łatwiej, taniej i szybciej?

To właśnie z myślą o Tobie stworzyliśmy gotowe templatki szkoleń e-learningowych. Dzięki nim przekażesz wiedzę, która chodzi Ci po głowie sprawnie, ładnie i efektywnie. Na bazie templatki możesz budować kolejne ekrany tak jak lubisz lub zmieniać te, które stworzyliśmy.

Czym jest templatka od WeLearning?

Otrzymasz od nas pełnowartościowy szablon projektu e-learningowego wraz ze źródłami do edytora Articulate Storyline 360. Uruchamiając templatkę w edytorze możesz zapełnić ją swoją treścią i rozbudowywać. Wybierz szablon, który najlepiej sprawdzi się w Twoim projekcie:

Licencja

Szablony udostępnione są na licencji Creative Commons – Attribution (szczegóły). Możesz ich używać w prywatnych jak i komercyjnych projektach. Jedynym wymogiem jest uznanie naszego autorstwa poprzez pozostawienie w widocznym miejscu logotypu lub linku do naszego serwisu (www.welearning.pl).

Templatki są wyposażone w logo WeLearning, co spełnia wymogi licencyjne. Jeśli jednak nie chcesz lub nie możesz wykorzystać templatki z logotypem WeLearning napisz do nas, postaramy się pomóc.

Pytania? Wątpliwości?

Szukasz czegoś innego?

Interesuje Cię inny styl graficzny?

Podoba Ci się templatka, ale nie możesz sam stworzyć szkolenia?

WeLearning zaprojektuje dla Ciebie Twój własny szablon szkolenia lub prezentacji. Napisz do nas!