Jeśli to Cię nie przekonało przygotowaliśmy jeszcze więcej informacji. Poniżej poczytasz o procesie powstania szkoleń i o tym jak działamy. Możesz też skontaktować się z najlepszymi ekspertami w mieście: zadzwoń/napisz.

Jeśli to Cię nie przekonało przygotowaliśmy jeszcze więcej informacji. Poniżej poczytasz o procesie powstania szkoleń i o tym jak działamy. Możesz też skontaktować się z najlepszymi ekspertami w mieście: zadzwoń/napisz.

Szkolenia e-learningowe

Jak łatwo się zorientować uwielbiamy opowiadać historię, budować fabuły, wymyślać postacie, światy, sceny, dialogi. Zanim jednak rozpuścimy wodze fantazji musimy ustalić, jakie szkolenie powinniśmy stworzyć. Rozpoczynając realizację szkolenia e-learningowego zaczynamy od krótkiej analizy. Lubimy wówczas zamknąć na chwilę oczy, wyobrazić sobie uczestnika, który będzie realizował szkolenie i zadać sobie kilka pytań:

 • kim jest i co robi na co dzień,
 • czego musi się nauczyć i do czego ta wiedza jest mu potrzebna,
 • jak lubi i jak nie lubi się uczyć,
 • jak go zainteresować, rozbawić, przykuć jego uwagę,
 • jakie szkolenia ukończył do tej pory i jak na nie reagował,
 • co powinien wiedzieć i potrafić po szkoleniu,
 • w jaki sposób otrzyma szkolenie i kiedy będzie je realizował, na jakim urządzeniu,
 • jak można go zmotywować do realizacji szkolenia,
 • i najważniejsze…co zrobić, aby zdobył wymaganą wiedzę i umiejętności.
Mamy nadzieję, że pomożesz nam w uzyskaniu kilku odpowiedzi.

Jeśli jesteśmy już przy Twoim zaangażowaniu w projekt, to wiedz, że staramy się je ograniczyć do niezbędnego minimum (nie po to zaprowadza się samochód do mechanika, żeby potem razem z nim go naprawiać:)) Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w realizacji szkoleń e-learningowych, dbamy o to, aby już na początku współpracy prezentować jej efekty. Tylko wtedy

mamy pewność, że unikniemy błędów i różnic w postrzeganiu szkolenia na samym początku pracy. Zaoszczędzi to czas dla każdej ze stron, a szczególnie Twój cenny czas drogi kliencie. W większości przypadków stworzymy dla Ciebie storyboard, w którym będzie dokładnie widać jaki mamy pomysł na realizację.

Zresztą popatrz na cały nasz proces:

Po przesłaniu do nas materiałów merytorycznych otrzymujecie od nas zbiór pomysłów, koncepcje oraz wycenę w dwóch wariantach (wersja prostsza i bardziej rozbudowana). Powstaje również wstępny harmonogram prac. Po wyborze koncepcji i jakości opracowujemy szczegółowy harmonogram. Przystępujemy również do opracowania scenopisu, który nanosimy na materiał. Scenopis ma za zadanie określić jak szkolenie będzie wyglądało i jak działało.

Po akceptacji ogólnych ustaleń przystępujemy do realizacji pierwszych wizualizacji. To moment, w którym zobaczycie gotowe zaprojektowane ekrany.

Po akceptacji pierwszych wizualizacji i uzyskaniu pewności, że wybrany styl graficzny i forma przekazu są odpowiednie, realizujemy pozostałe ekrany, sukcesywnie przesyłając wizualizacje do wglądu.

Możesz zgłaszać uwagi i poprawki do scenopisu oraz gotowych wizualizacji. Nie ograniczamy ich ilości. Ważne jednak, aby uwagi były konkretne i nie dotyczyły elementów, które były wcześniej już zaakceptowane (rozdzielczość, layout, styl graficzny). Wszelkie inne uwagi są uwzględniane w cenie produkcji i nanoszone najszybciej jak to jest możliwe.

Pierwsze zaakceptowane wizualizacje zostają zaprogramowane i nabierają kształtu realnego szkolenia. Próbkę szkolenia otrzymasz w postaci linku on-line, jako HTML. Mamy świadomość, że szkolenie z zaprogramowanymi interakcjami może być odebrane inaczej, niż przy oglądaniu wizualizacji. Tu również możesz zgłaszać uwagi tekstowe. Wiemy, że czasem czytając dany tekst kolejny raz dochodzimy do wniosku, że trzeba go zmienić.

W ustalonym terminie otrzymujesz pełne szkolenie e-learningowe. Nadal jest to link do strony HTML. Po wprowadzeniu wszystkich uwag i korekt oczekujemy akceptacji z Twojej strony.

Po akceptacji przygotowujemy gotową paczkę SCORM według ustaleń. Paczkę można już zaimplementować na Platformę. Zawsze jesteśmy do dyspozycji i służymy pomocą w przypadku problemów.

W ramach produkcji przysługuje bezpłatna modyfikacja 3% ekranów. To wbrew pozorom sporo, bo to 3 pełne ekrany przy szkoleniu 100 ekranowym. Pozostałe modyfikacje tekstowe i graficzne są realizowane w ramach roboczogodziny. Zamawiając zmiany (po wyczerpaniu 3%) przesyłamy zwrotnie informację, że całościowy koszt wprowadzenia poprawek wynosi X PLN.

12 miesięczna gwarancja zapewnia niezawodne działanie szkoleń i innych elementów wytworzonych przez WeLearning.

Metodyka szkoleń

Wiele firm rozpisuje się o rozbudowanych modelach, skomplikowanych teoriach czy zachodnich trendach w produkcji szkoleń e-learningowych. Modele ADDIE czy Kirkpatricka są nam znane i stosujemy ich założenia przy budowie naszych szkoleń. Jednak kluczowymi zasadami jakie stosujemy są:

 • zdrowy rozsądek,
 • poznanie potrzeb szkoleniowych w organizacji,
 • znalezienie optymalnego rozwiązania, aby potrzeby zrealizować właściwie.
Przy produkcji naszych szkoleń e-learningowych kierujemy
się następującymi punktami:

Wszystko zaczyna się od merytoryki

Profesjonalna i intuicyjna nawigacja po szkoleniu

Utrzymanie spójności wyglądu szkolenia

Materiał w szkoleniu musi się dobrze czytać

Użycie efektownej szaty graficznej

Nie każda przestrzeń musi być zapełniona

Unikamy rozpraszaczy

Używamy wideo

Element humoru

Szkolenie zbudowane z zachowaniem powyższych zasad będzie skuteczne, atrakcyjne, proste w obsłudze i ciekawe. Zapraszamy do współpracy!
Jak wyceniamy szkolenia?

Koszt realizacji szkoleń e-learningowych zależy od wielu czynników i trudno wszystkie opisać i przewidzieć. Przygotowując dedykowaną ofertę każdorazowo przedstawiamy szacunkowe wyceny realizacji szkolenia w kilku wariantach różniących się założeniami produkcyjnymi. Dzięki temu będą Państwo mogli wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Dlaczego nie wyceniamy
per ekran?
Co zatem wyceniamy?

Większość firm oferujących rozwiązania i szkolenia e-learningowe wycenia je per ekran. Koszty zależą od stopnia skomplikowania ekranu i usług dodatkowych takich jak grafika, scenariusz, oprogramowanie, layout itp.

Naszym zdaniem nie jest to efektywne i racjonalne podejście. W wielu przypadkach można wyprodukować szkolenie o wiele taniej, a z pewnością o wiele lepiej, patrząc na materiał całościowo i wyceniając czas produkcji, a nie ekrany. Dlaczego? Ponieważ na każde szkolenie należy patrzeć jako proces i utwór, który należy zaplanować, opracować i dostarczyć. Nie chcemy ograniczać się ściśle do z góry ustalonej ilości ekranów, ponieważ każdy ekran może być inny. Jedne są statyczne, inne dynamiczne ale wszystkie muszą być zgodne z metodyką produkcji szkoleń e-learningowych. Określając z góry, że ma być np. 20 ekranów średniozaawansowanych często istnieje potrzeba sztucznego podwyższania zaawansowania, które nic nie wnosi do skuteczności szkolenia, a jedynie podwyższa koszt szkolenia.

Dokonując wstępnej wyceny produkcji szkolenia dedykowanego określamy kilka podstawowych parametrów:

 • wkład merytoryczny – kto dostarcza, jaka tematyka, ile pracy czeka nas z przygotowaniem treści od podstaw lub dokonanie ich optymalizacji pod szkolenie e-learningowe.
 • oczekiwane zaawansowanie szkolenia – proste szkolenie informacyjne, szkolenie inspirujące, angażujące, zaawansowane itd.,
 • oczekiwana długość szkolenia,
 • grupa docelowa,
 • technologia wykonania oraz gdzie szkolenie ma być wyświetlane,
 • czy szkolenie ma być udźwiękowione.
 • zaawansowanie graficzne.

Posiadając te dane przedstawiamy szacunkowe koszty realizacji w kilku wariantach.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie produkcji dedykowanych szkoleń e-learningowych.

Naszą pracę można porównać do producentów filmowych. Naszym zadaniem jest wyprodukowanie najlepszego szkolenia, które zrealizuje zakładane cele, zachęci do nauki i nie zrujnuje budżetu. Dobry film to nie zawsze taki, który miał największy budżet na realizację. Liczą się pomysły, kreatywne podejście, piękne zdjęcia i dobra muzyka.

W szkoleniach e-learningowych jest dokładnie tak samo. Nasze fabularne szkolenia są po prostu ciekawe bo łączymy w nich elementy fantasy, komedii, historii, dokumentu, akcji i sensacji. Nasza specjalność to szkolenia interaktywne, multimedialne i skuteczne. Ale spokojnie, poradzimy sobie także z prostą i szybką realizacją.

Przekonaj się na własne oczy

Koniecznie odwiedź naszą STREFĘ DEMO. Znajdziesz tam kilkadziesiąt realizacji, w tym gotowe szkolenia WeLearinng. Przekonasz się, że znamy się na e-learningu jak mało kto:) Zdobądź dostęp do strefy demo.

PS. Nie wiem czy wiesz, ale potrafimy także przygotować świetne, nowoczesne szkolenie wyglądające jak strona landing page do uruchomienia na platformie e-learningowej. Dodatkowo z pełną obsługą scorm i interakcjami. Chcesz dowiedzieć się więcej? Opisaliśmy wszystko w formie case sudy. Zapraszamy!

Wiedza technologiczna
Urządzenia i systemy

Musisz wiedzieć, że rozpoczynając współpracę z WeLearning narażasz się na to, że Twój projekt będzie ciekawy i atrakcyjny. Bezpiecznie dowieziemy go na czas w jakości, która sprawi, że będzie to nasza najlepsza wizytówka. Jeśli szukasz naprawdę solidnego partnera to napisz/zadzwoń. Przekonaj się, że w zakresie komunikacji też sobie nieźle radzimy.

Oni już skorzystali: