Platforma e learningowa

 

Oferujemy nie tylko niesamowicie funkcjonalne i ergonomiczne systemy, ale przede wszystkim kompleksowe wsparcie, rozwój, administrację i zarządzanie. Z nami jeśli nie chcesz, nie musisz szkolić się z obsługi platformy ani martwić techniką. Zrobimy te rzeczy za Ciebie. To wszystko w czasie, miejscu i sposobem jaki nam wyznaczysz. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie się z nami skontaktuj.

Jeśli  chciałbyś swoje pomysły związane z platformą e-learningową zweryfikować, dowiedzieć się jak robią to inni i jakie rezultaty osiągnęli, skorzystaj z naszych usług konsultingowych.

Platforma e-learningowa WeLMS została stworzona, by wspierać tworzenie i przeprowadzanie szkoleń za pośrednictwem Internetu. Oferuje wiele możliwości współpracy i interakcji poprzez interfejs oparty o system ikon. System przetłumaczono na 40 języków, dzięki czemu możliwa jest łatwa implementacja w przedsiębiorstwach wielonarodowościowych.

System oferuje narzędzia do budowy treści (wewnętrzny edytor lekcji),  przygotowania testów, opracowania zadań, raportów, wewnętrzny system pocztowy, forum, czat, kalendarz i inne. Całość wspierana jest przez obsługę popularnego standardu SCORM 1.2.

Głównym celem platformy jest dostarczenie intuicyjnego i łatwego w obsłudze systemu do zarządzania kursami on-line z możliwością bogatej interakcji z użytkownikiem końcowym.

„Przy projektowaniu platformy WeLMS jako nadrzędny cel postawiliśmy sobie realizację trzech najważniejszych założeń dla nowoczesnych platform e-learningowych: elastyczność, intuicyjność i funkcjonalność”.
Zespół WeLearning

Na rynku jest bardzo dużo platform e-learningowych, które posiadają ogromną ilość funkcji, jednak dostosowanie systemu do potrzeb klienta oznacza prace programistyczne, dodatkowe koszty i czas. Czy można zrobić to inaczej – prościej? MOŻNA – w WeLearning postawiliśmy na prawdziwą elastyczność!!! W naszym systemie wszystkie funkcje można włączyć i wyłączyć jednym kliknięciem. Wdrożenie jest więc tanie i szybkie, a klient sam decyduje kiedy i z jakich funkcji chce korzystać. Można również dowolnie konfigurować system w całym okresie jego użytkowania.

Istnieje wiele firm, które starają się stworzyć rozwiązania, oparte o własne pomysły i innowacje w zakresie ergonomii – ale czy taka droga jest właściwa? Oczywiście, że nie. Dla użytkowników najprostsze rozwiązania to te, które już znają. Wzięliśmy sobie te fakty do serca i stworzyliśmy platformę, która wykorzystuje najpopularniejsze w informatyce wzorce i utarte schematy oraz ścieżki postępowania. Tym samym powstał system zrozumiały i intuicyjny dla każdego odbiorcy.

Nowoczesna platforma e-Learningowa musi być elastyczna i Intuicyjna dla realizacji dwóch niezmiernie istotnych celów:

  1. Zapewnienia jak największej liczby funkcjonalności służących skutecznemu nauczaniu i szkoleniu.
  2. Zapewnienie największej ilości narzędzi do administracji i zarządzania procesami szkoleniowymi.

Funkcjonalność WeLMS wspierana jest elastycznością i intuicyjnością, co czyni z tej platformy idealne rozwiązanie dla każdego projektu. WeLMS można w każdym momencie dowolnie konfigurować. To jednak nie wszystko. Dla naszych klientów tworzymy nowe funkcje i moduły co sprawia, że WeLMS rośnie i zmienia się na lepsze razem z organizacją dla której pracuje.

Dowiedz się więcej o WeLMS

Każdy moduł i funkcja w WeLMS powinny być swobodne w użytkowaniu, klient musi mieć możliwość wyboru i zmiany zdania. WeLMS musi dostarczać takie funkcjonalności jakich aktualnie potrzeba i to nie trudniej niż przy pomocy kilku kliknięć. Zaoferujemy więc jak najwięcej funkcji z możliwością prostego zarządzania nimi.

e-edukacyjny

Szkolenia w WeLMS to bardzo prosty w obsłudze i jednocześnie funkcjonalny moduł. W naszej platformie możesz tworzyć szkolenia oraz korzystać z zasobów, które już posiadasz. Do każdego szkolenia SCORM można dołączyć dodatkowe elementy zewnętrzne jak testy, ankiety, forum, blogi, filmy wideo, webinary, artykuły czy każdego rodzaju dokumenty. W obrębie systemu, całe szkolenia można również kopiować i ponownie edytować. Pozwala to w prosty sposób wykorzystywać raz już opracowane zasoby i ustawienia.

Na każde szkolenie znajdujące się w systemie można zapisać użytkowników. Jednak to potrafi każda platforma. WeLMS pozwala na znacznie więcej. W naszej platformie można skonfigurować samodzielną rejestrację użytkowników, oznaczyć szkolenie jako dobrowolne lub obowiązkowe. Informacje o szkoleniach dostępnych na platformie można również udostępniać dla użytkowników niezalogowanych, np. w celu zachęcenia ich do rejestracji w systemie, czy dokonania zakupu szkoleń znajdujących się na platformie.

WeLMS umożliwia realizację standardowego modelu zarządzania użytkownikami i tworzenia bazy użytkowników dla platform e-learningowych. W naszej platformie można importować użytkowników z pliku czy też zewnętrznego systemu, można dodawać ich przy pomocy specjalnych formularzy, można też umożliwić im samodzielną rejestrację w systemie. WeLMS pozwala tworzyć grupy użytkowników i odzwierciedlić strukturę organizacyjną klienta. Dane użytkowników mogą być cały czas aktualizowane dzięki czemu w WeLMS na bieżąco widoczne są zmiany stanowisk jak i np. rotacja personelu.

W WeLMS można sprawnie zarządzać uprawnieniami i przygotowywać w oparciu o nie role. Nie ograniczamy możliwości tylko do podstawowych funkcji jak administrator czy trener. WeLMS pozwala na stworzenie dowolnej ilości ról dzięki elastycznemu systemowi uprawnień. Każda rola w systemie może cechować się innymi prawami i możliwościami. Tym samym można nadać w systemie odpowiednie kompetencje pracownikom na różnych stanowiskach. Część z nich może np. zarządzać szkoleniami, a część widzieć tylko raporty podległych im pracowników. Uprawnienia w WeLMS to idealne rozwiązanie, które poprawia jakość zarządzania e-learningiem w każdej organizacji.

Powiadomienia to istotny proces szkolenia i znaczące ułatwienie dla osób administrujących systemem. To sieć mechanizmów, które umożliwiają poinformowanie pracowników o tym, że zostali zapisani na szkolenie, przypomnienie o kończącym się terminie dostępności szkolenia czy testu, wysłanie ważnych informacji o planach szkoleniowych czy odbywających się Webinariach. WeLMS posiada zautomatyzowany system generowania powiadomień, komunikatów i przypomnień ponieważ wiemy, że zarządzanie dużą grupą użytkowników powinno być maksymalnie uproszczone.

Raporty i statystyki platformy e-learningowej to jej główna przewaga nad innymi systemami informatycznymi. To one odpowiadają za nadzór nad procesami szkolenia, przekazują ich wyniki i czasy realizacji. Jednak raporty w WeLMS pozwalają na więcej – ułatwiają ewaluację szkoleń i diagnozę luk w wiedzy, a dzięki temu można łatwo zdiagnozować problemy szkoleniowe. Takie raporty można wyświetlić dla konkretnego szkolenia, osoby, grupy użytkowników czy całego systemu, a każdy raport można zapisać do zewnętrznego pliku Excela lub PDF. Dane statystyczne i raporty z WeLMS można również eksportować do innych programów i rozwiązań informatycznych.

WeLMS oferuje całą gamę narzędzi komunikacyjnych. W platformie zaimplementowane są:
• Czaty
• Forum
• Tablice ogłoszeń
• Newslettery (np. służące do akcji typu – hasło/myśl dnia/tygodnia)
• Blogi
• Komunikaty i powiadomienia e-mail/pop up
• System konferencji audio-wideo (WeWebinary).
Wszystkie te funkcjonalności można uruchomić globalnie dla całego systemu jak i uczynić je składowymi danego szkolenia, ćwiczenia czy aktywności.

Tworząc WeLMS wiedzieliśmy, że każda organizacja posiada ogromną ilość zgromadzonej wiedzy w różnej formie i wcale niekoniecznie w postaci szkoleń e-learningowych. WeLMS umożliwia stworzenie prawdziwej bazy wiedzy, w której zgromadzone są wszystkie dokumenty potrzebne do pracy i szkolenia pracowników. Moduł ten oferuje również możliwość wersjonowania i aktualizowania dokumentów wraz z informowaniem o tym użytkowników.

WeLMS to ilość funkcjonalności, których nie sposób szybko opisać. Warto wiedzieć, że nasza platforma to:

  • Bezpieczeństwo
  • Grywalizacja
  • Kalendarze
  • Płatności
  • API
  • Szkolenia tradycyjne
  • Integracja
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne

WeLMS - unikalne rozwiązania

dostosowanie_male

Wygląd systemu i dostosowanie graficzne

Dlaczego wygląd systemu WeLMS jest rozwiązaniem unikalnym? Ponieważ jest elastyczne jak żadne inne! Wygląd systemu w każdej chwili można zmienić wybierając jeden z gotowych szablonów. Każdy z tych szablonów można edytować i zmieniać układ wszystkich stron na zasadzie drag&drop. System można także wzbogacać nowymi szablonami, które są szybkie w przygotowaniu. Dzięki naszym rozwiązaniom w WeLMS można zmieniać design systemu dopasowując go do użytkowników czy okoliczności np. inny Layout z okazji nowego roku czy 10-lecia firmy. Korzystając z elastyczności WeLMS znacznie skraca się czas dostosowania platformy do potrzeb konkretnego klienta i jego corporate design.

do-celu_male

Zarządzanie funkcjonalnościami i licencja

Dlaczego zarządzanie funkcjonalnościami w WeLMS jest rozwiązaniem unikalnym? Ponieważ uruchomienie modułu czy funkcji lub też ich wyłączenie nie wymaga ingerencji informatyka i prac programistycznych. W każdej chwili użytkowania systemu, klient sam może zdecydować jakie funkcjonalności chce używać i je po prostu uruchomić udostępniając tym samym użytkownikom. Oprócz przejrzystości funkcjonalności, WeLMS to również przejrzysta i czytelna licencja w której dajemy dostęp do pełnego spectrum możliwości!  Nie ograniczamy praw klientów do żadnego modułu ani nie pobieramy dodatkowych opłat. Inwestując w WeLMS masz pewność, że otrzymujesz wszystko co będzie potrzebne do prowadzenia szkoleń e-learningowych dziś i jutro.