Czym jest strefa DEMO?

Każdego dnia pracujemy nad całą masą nowych projektów – od szkoleń e-learningowych przez wideo, pigułki wiedzy, m-learning, projekty komunikacyjne po dynamiczne animacje. Realizowane przez nas przedsięwzięcia cechują się wysoką jakością oraz ciekawymi rozwiązaniami mechanicznymi. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na zaproszenie Cię do strefy DEMO. Jest to miejsce, w którym będziemy prezentowali fragmenty naszych najciekawszych realizacji. Dzięki temu przekonasz się, że nasze głowy są pełne pomysłów, a wprowadzanie ich w życie stoi na najwyższym poziomie. W skrócie – chcemy się po prostu pochwalić tym, co robimy najlepiej bo wierzymy, że dobra robota broni się sama 😉

Co w niej znajdziesz?

Dlaczego warto zapoznać się z naszą strefą DEMO?

Przede wszystkim dlatego, że znajdujące się w niej materiały mogą stanowić odpowiedzi na część z dręczących Cię pytań. Zapoznając się z umieszczonymi tam szkoleniami, ćwiczeniami oraz animacjami przekonasz się jakie są nasze możliwości graficzne oraz programistyczne. Zyskasz również pewność, że dysponujemy nieograniczonymi pokładami profesjonalizmu oraz dobrego humoru. Liczymy też na to, że któryś z naszych projektów zainspiruje Cię i zachęci do nawiązania z nami owocnej współpracy.

Dostęp do strefy DEMO

Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do strefy DEMO powinieneś zgłosić się bezpośrednio do nas. W tym celu wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Nie ma strachu – dostęp do strefy DEMO jest całkowicie darmowy. Wiąże się po prostu z uzyskaniem loginu oraz hasła. Dzięki takim zabezpieczeniom zapewniamy sobie dobre stosunki z klientami i chronimy swoją pracę przed nieuczciwą konkurencją. Dostęp do strefy demo będzie przyznawany po weryfikacji adresu e-mail i numeru telefonu.