Fajnie Cię widzieć! Skoro tu jesteś to znaczy prawdopodobnie, że chodzi Ci po głowie projekt e-learningowy. A może animacja? Videolearning? Gra edukacyjna? A może po prostu Twoje rozwiązania nie działają tak dobrze i szukasz lepszych?

E-learning to wyjątkowa, ale i trudna wiedza. Wiemy, bo zdobywamy ją od lat. Dlatego chcemy się nią z Tobą podzielić.

Dla początkujących

E-learning jest w Polsce nadal rynkiem wschodzącym. Coraz więcej firm rozpoczyna swoją przygodę właśnie z tą formą szkolenia. Często dzieje się to bez odpowiedniego planu, wiedzy i wsparcia. E-learning to nie tylko, zakup i wdrożenie platformy, ale proces który trzeba zaplanować na wiele lat.

Jako doradcy na rynku e-learningowym działamy od ponad 10 lat. Wiemy jak trudno klientowi zdobyć niezbędną wiedzę,  poznać rynek. Trudność ta często wynika z tego, że spotkania z potencjalnymi partnerami ograniczone są do spotkań z działem handlowym i analizy ofert.

Dla zaawansowanych

Jest wiele organizacji, które korzystają z e-learningu od krótszego lub dłuższego czasu. Również w tym wypadku pojawiają się często problemy. Nowe potrzeby i wyzwania, brak motywacji wśród pracowników do szkoleń e-learningowych, brak metod badania efektywności szkoleń, zwykłe problemy techniczne i informatyczne, czy brak atrakcyjnych form szkoleniowych – to tylko nieliczne z nich. Warto również w tym wypadku skorzystać ze wsparcia doświadczonego partnera – to po prostu się opłaca.

Zaufaj specjalistom

Przeraża Cię myśl o planowanym wdrożeniu? Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Twój pomysł jest dla nas ważny i chętnie pomożemy Ci z najlepszą wiedzą i praktyką, jaką mamy.

Podstawową usługę consultingu świadczymy bezpłatnie. Nasi specjaliści udzielą kluczowych informacji oraz wsparcia. Zbadają potrzeby, przeanalizują możliwości.

Zaawansowane usługi oraz badania są wyceniane ale zapłacisz tylko za czas pracy naszego specjalisty. Ustalimy zakres prac i otrzymasz szczegółową wycenę, którą będziesz mógł zaakceptować.

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie. Czekamy żeby Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami