Jak odświeżać wiedzę, jak przekazywać ją w formie, która jest krótka, czytelna dla pracownika i nie zajmuje zbyt wiele czasu? Skonfrontuj nasze doświadczenie z Twoimi potrzebami i zobacz gdzie w Twoich szkoleniach e-learningowych warto zastosować pigułki wiedzy.

Krótkie szkolenia, dynamiczne animacje, szkolenia Rapid-Learning, szkolenia m-learningowe, gry i wideolearning – każda z tych form może zostać skondensowana do formy pigułki wiedzy i tym samym stanowić element odświeżający jakieś informacje lub kolejny etap ścieżki szkoleniowej. Mogą to też być nowe elementy takie jak grafiki, prezentacje, nagrania wideo. Kluczem do ich sukcesu i wartością dodaną jest to, że uczą wiele w kilka minut.

Pigułka wiedzy to materiał krótki, konkretny, dostarczany uczestnikowi szybko, prosto i skutecznie. Ogromną zaletą takiej formy edukacyjnej jest możliwość przekazywania jej również za pomocą urządzeń mobilnych.

Krótkie, intensywne formy edukacyjne jakimi są pigułki wiedzy potrafią zaspokoić i dostarczyć najważniejsze informacje w ciekawej formie. Są szybkie w wykonaniu, dostępne na praktycznie wszystkich urządzeniach z internetem. Stanowią doskonałe uzupełnienie procesu szkoleniowego w każdej organizacji.

Zespół WeLearning

Krótkie formy edukacyjne, jakimi, są pigułki wiedzy mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie. W prosty i szybki sposób mogą przekazać bardzo konkretną wiedzę pomagając znaleźć rozwiązanie lub zdiagnozować problem. Mogą również stanowić doskonałe uzupełnienie szkoleń bardziej rozbudowanych i np. przypominać najważniejsze elementy i najistotniejszą wiedzę z danego szkolenia. Pigułki wiedzy to także  doskonałe narzędzie do odświeżenia uczestnikom najważniejszych informacje po szkoleniu, które odbyło się jakiś czas temu. Można po prostu przypomnieć najważniejsze zasady bez szczegółowego ich omawiania i pokazywania przykładów.