Korzystając ze smartfona mamy cały świat w zasięgu ręki. Mamy dostęp do poczty, kontaktów, portali społecznościowych, kalendarzy i całej masy innych aplikacji. Dlaczego więc nie wykorzystać naszego telefonu jako miejsca, gdzie możemy zdobywać wiedzę w sposób profesjonalny i zaplanowany? Jesteśmy świadkami rewolucji, jakiej świat komputerowy jeszcze nie widział. Wszystko co możemy zrobić na naszym komputerze, możemy wykonać również na telefonie. Mobilność jest w cenie. Wykorzystajmy tę szansę.

W WeLearning wiemy jak produkować szkolenia dedykowane dla urządzeń mobilnych, aby były skuteczne i proste w obsłudze. Potrafimy również budować szkolenia w pełni responsywne, które można odtworzyć zarówno na standardowym komputerze, jak i na tablecie czy telefonie. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Szkolenia mogą być uruchomione na platformie WeLMS, która także jest dostosowana do pracy z urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu pracownicy realizujący szkolenie na urządzeniach mobilnych są pod ścisłą opieką systemu informatycznego, który zapewnia im płynność działania, a ich przełożonym pełne dane statystyczne.

Nasze doświadczenie jasno pokazuje, że tylko nieliczne szkolenia są skuteczne w formie m-learningu. Nie zależy to tylko od technologii ale głównie od tematyki i grupy docelowej. Jeśli chcesz mieć pewność, że podejmujesz słuszną decyzję skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług konsultingowych.
Zespół WeLearning