Poznaj WeWebinar

Dzięki WeWebinar będąc w dowolnym miejscu możesz spotykać się i rozmawiać z każdym bezpiecznie, komfortowo i niezawodnie. Dajemy Ci do dyspozycji aplikację, która pozwoli Ci poprowadzić szkolenie, konferencję, wideo czat, prezentację on-line, webinar czy spotkanie biznesowe..

Konferencje audio wideo w prostym i niezawodnym narzędziu są już dostępne. Prowadź warsztaty, szkolenia, prezentacje dla osób na całym świecie bez wychodzenia z biura. Korzystaj z WeWebinar z poziomu platformy WeLMS lub jako osobnego narzędzia.
Zespół WeLearning
platformy szkoleniowe

Możliwości i funkcje:

  • Wirtualna tablica – umieszczaj prezentacje, zdjęcia, dokumenty i pracuj na nich w trakcie spotkania. Zaznaczaj, rysuj, pisz na tablicy. Pozwalaj też robić to uczestnikom.
  • Współdzielenie pulpitu – udostępnij swój pulpit lub jego wybrane elementy.
  • Czat – szybka komunikacja z uczestnikami.
  • Testy i ankiety on-line – zadaj pytanie i sprawdź odpowiedzi.
  • Tłumaczenie na 40 języków – realizuj szkolenia z zagranicznymi partnerami.
  • Zarządzanie uczestnikami – zapraszaj do rozmowy, wyciszaj, udzielaj głosu – prowadź webinar/spotkanie według swoich reguł.
  • Zarządzanie widokiem – sam decydujesz co jest kluczowe w Twoim wystąpieniu i zmieniasz układy programu jednym kliknięciem
  • Nagrywanie webinariów – nagraj swoje wystąpienie i umieść je w systemie dla dowolnych uczestników.

Co zyskasz?

Niezależnie czy jesteś trenerem, który chce przeprowadzić szkolenie dla grupy użytkowników, wykładowcą, który chce poprowadzić konferencję, czy omawiasz prezentację biznesową, system dopasuje się do Ciebie i Twoich aktualnych potrzeb.

shield20

Bezpieczeństwo

Rozmawiaj na bezpiecznym, szyfrowanym łączu i korzystaj ze sprawdzonych funkcjonalności. Wszystko to może się odbyć w Twojej domenie, tylko dla Twoich pracowników.

gear74

Prostota obsługi

WeWebinar został przygotowany z myślą o użytkownikach nieposiadających umiejętności IT. Jest więc prosty w obsłudze i intuicyjny.

rope4_d

Niezawodność

Wypróbuj nasz system przez 30 dni bez opłat. Zobacz jego możliwości, niezawodność i zdecyduj czy chcesz wykupić dostęp. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

dance12

Elastyczna oferta

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, musisz wiedzieć, że podejmujesz ryzyko perfekcyjnej obsługi, wsparcia i pomocy na każdym etapie współpracy. Ostrzegamy – dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami. Opowiedz o swoim projekcie, ilości osób, które powinny mieć dostęp do aplikacji a w ciągu 24 godzin otrzymasz ofertę cenową.